רכישת נכס

שוקל לרכוש נכס? מזל טוב! בשני העשורים האחרונים, שוק הנדל”ן המקומי נמצא בעלייה, המשמעות היא שמי שהשקיע בזמן האחרון בנכס בישראל, נהנה מתשואה אדירה. העובדה הזו כה בולטת בשוק, שמשקיעים רבים מה20 שנה האחרונות הם משקיעים מחו”ל, שהבינו את הפונציאל הגלום בקניית נכס בארץ. אם יש באפשרותך להשקיע את כספך בנכס ובעצם להגדיל את הרווח אחרי מספר שנים, הרי שההחלטה הזו תשתלם לך ולמשפחתך אחר כך לכל החיים. בין אתה רוכש מקומי או רוכש זר ששוקל להשקיע בנכס בישראל, מומלץ לשקול בחיוב לשכור את שירותיו של עורך דין רכישת נכס.

עו”ד רכישת נכס – למה בעצם?

ראשית, נתחיל באמירה שעל פניו נראת מובנת מאליה, אבל היא כלל אינה כזו – צריך לדעת שהנכס באמת קיים. שוק הנדל”ן לפעמים יכול להיות מתעתע, בדיקה פיזית של הנכס היא חשובה (בדיקה של הנכס עצמו, תשתיות וכד..) אבל לא פחות חשוב לבדוק על שם מי רשום הנכס? האם הוא רשום בטאבו על שם המוכר? האם התיק בנייה והמצב בשטח תואמים? האם חלילה מעורבות עבירות בנייה? בעצם, מהו הסטטוס הרישמי של הנכס. משום שאין התיישנות על עבירת בנייה, יש משמעות גדולה מאוד לגילוי הדברים האלו מראש, משום שלפי החוק לא משנה כמה זמן עבר, בניינים שלא הוסדרו עלולים לההרס. בגלל כל הסיבות הנ”ל ועוד, מומלץ לקבל ליווי מסור ומקצועי ע”י עו”ד רכישת נכס, תמנעו מראש הפתעות במהלך הדרך.

רוכש זר (אינו תושב ישראל)

כאשר הרוכש אינו תושב בארץ, יש סיכוי גבוה שהוא אינו דובר את השפה, את החוקים ואת הקודים הישראליים. במקרים כאלה גלום פוטנציאל גבוהה של אי הבנות ולצערנו גם ניצול. הדרך המומלצת ביותר לרוכשים זרים, כן להכנס לשוק הנדל”ן הישראלי שמניב פירות, הוא להיעזר בליווי צמוד של עורך דין רכישת נכס שיהיה שם לאורך כל הדרך ויוודא שניתנת הגינות לרוכש.

אזולאי בלוך – עו”ד רכישת נכס

אנו מעניקים את האפשרות לקבל ייעוץ גם בצרפתית ואנגלית, ביחד נמצא לך את הנכס המושלם. נא מלא\י את הטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי, או שפשוט תחייגו! 074-766-1307 ייעוץ וליווי משפטי בכל שלבי חייך.

לפרטים וקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס

שירות איכותי וממוקד

תחומי עיסוק

משפט אזרחי

המשפט האזרחי, או כמו שנהוג לכנות אותו במקביל – 'המשפט הפרטי', הוא מטריית על שתחתיה חוסים מספר ענפים משפטיים, שמה שמקשר ביניהם זו העובדה שכולם מסדירים התדיינות משפטית בין אנשים פרטיים או עסקים וזאת להבדיל מקטגוריות כמו 'המשפט הפלילי' או 'המשפט המנהלי'.
קרא עוד

משפט פלילי

המשפט הפלילי נועד לקבוע כללי התנהגות בחברה, הוא עושה זאת באמצעות הגדרת פעולות והתנהגויות חריגות כ'לא חוקיות' וככאלה שעצם ביצועם גורר כתב אישום, שהרשעה בו כרוכה בהטלות סנקציות כבדות על הנאשם, סנקציות שכוללת במקרים רבים את כליאתו ושלילת חירותו.
קרא עוד

דיני משפחה

דיני משפחה הם החוקים והתקנות באמצעותם מסדירים סכסוכים בתוך המשפחה. המחוקק זיהה את הרגישות המיוחדת שיש בסכסוכים וסוגיות אחרות שקורות בתוך המסגרת המשפחתית. לכן, באופן חריג הוקמה גם ערכאה משפטית מיוחדת, מערכת בתי הדין לענייני משפחה, לדון בכל סוגיה של הקשורה למשפחה.
קרא עוד

רכישת נכסים

מי שעוקב אחרי שוק הנדל"ן המקומי בשני העשורים האחרונים כבר יודע שרכישת נכסים בישראל עשויה להניב תשואה אדירה למשקיע. התכונה הזו סביב שוק הנדל"ן בישראל כל כך בולטת שגם הרבה משקיעים זרים, בעיקר ממקומות כמו צרפת וארצות הברית מתעניינים ברכישת נכסים בישראל.
קרא עוד

דיני עסקים ומסחר

יש קשר הדוק בין עולם המשפט לעולם העסקים והמסחר, למעשה חוקים והדינים הם, במידה רבה, השלד של כל עסק וחברה והחוזים והנהלים הם לו המסדירים את הפעילות השוטפת. בסופו של יום 'חברה' או 'תאגיד' הם קודם כל ישויות משפטיות.
קרא עוד

ייעוץ מס לרכישות

אחד המשתנים היא סבוכים ודינמיים שיש בעסקת נדל"ו הוא נושא המיסוי. משום שמיסוי נדל"ן תמיד יהיה נגזרת של אחוזים מהעסקה ומשום שעסקאות נדל"ן הם עסקאות רחבות היקף שהיום נספרות במיליונים פר עסקה, הבנת השלכות המיסוי הנן קריטיות להבנת העלות האמיתית של העסקה והרווחיות שלה.
קרא עוד

עריכת הסכמי מקרקעין

עבור רוב האנשים רכישת נכס נדל"ן או מקרקעין זו העסקה הכי גדולה ומשמעותית שהם יבצעו בחייהם. טעות או החלטה פזיזה שמתבצעת בעת עריכת הסכמי מקרקעין, עלולה לגרור תוצאות קשות שישפיעו על מבצע העסקה ומשפחתו לאורך שנים.
קרא עוד

ניהול ותיווך לטיגציה

למרות שמרבית העבודה של עורכי הדין בעידן המודרני אינה תמיד קשורה במישרין לניהול תביעה בבית משפט, ישנם מצבים ורגעים בהם אין מנוס מהגשת תביעה ופניה לערכאות בבקשה לסעד. בסופו של יום המנגנון שנקרא 'משפט' נמצא בלב העשייה של עורכי הדין, שלא בכדי מכונים גם 'משפטנים'.
קרא עוד
Call Now Button