קניין רוחני זכויות יוצרים

העסק או החברה שלכם נפגעו על רקע זכויות יוצרים? זה הזמן לפנות לליווי משפטי!

קניין רוחני זכויות יוצרים הוא אחד התחומים המשפטיים הנמצאים במצב של צמיחה ב-2 העשורים האחרונים, בעיקר בגלל נושא הקניין הרוחני באינטרנט. אנחנו במשרד עורכי דין אזולאי בלוך מביאים איתנו ניסיון רב בניהול תיקים משפטיים בתחום הקניין הרוחני כאשר רוב התיקים המשפטיים שלנו מתייחסים לפגיעה בזכויות יוצרים באינטרנט. הצוות שלנו מורכב מעורכי דין מנוסים ואמינים ביותר המביאים איתם רמת עבודה גבוהה וסטנדרטים חדשים בתחום.

משרד עורכי דין לתחום הדיגיטל

אם בית העסק או החברה שלכם נפגעו עקב פגיעה בזכויות יוצרים, אנחנו במשרד עורכי דין אזולאי בלוך הכתובת שלכם. עורך דין זכויות יוצרים של המשרד שלנו יעניק לכם תחילה ייעוץ משפטי מקצועי על מנת להבין את המקרה שלכם לעומק. במידה ועורך דין זכויות יוצרים שלנו יראה היתכנות לניצחון בתביעה נגד הצד הפוגע, הוא יבנה עבורכם תיק משפטי מקצועי הכולל כתב תביעה אשר יהווה בסיס מוצק לתהליך המשפטי שלכם.

ניסוח כתב תביעה בנושא זכויות יוצרים

עו”ד זכויות יוצרים יכול לסייע לכם בניסוח כתב התביעה בנושא זכויות יוצרים ולהגיש אותו עבורכם לבית המשפט. ניסוח כתב התביעה על ידי עו”ד זכויות יוצרים הוא קריטי למיקסום הפיצוי שאתם יכולים לדרוש בבית המשפט. בהתאם למקרה שלכם ועל פי תקדימים מהעבר, ניתן לקבוע את סכום הפיצוי המקסימלי אשר אתם תדרשו מהצד הפוגע.

ליווי משפטי מקצועי בתחום הקניין הרוחני

הקניין הרוחני כולל סוגיות רבות והחוקים בישראל אינם מישרים קו עם הדרכים החדשות האפשריות לפגיעה בקניין הרוחני. ייעוץ עו”ד קניין רוחני יכול לסייע לכם להחליט האם לתבוע את הצד השני, בהתאם לחוקים בישראל, והאם הפיצוי המקסימלי שניתן לדרוש הוא רלוונטי עבורכם. את כל הבדיקה הזו, אנחנו במשרד עורכי דין אזולאי בלוך, מבצעים עבור לקוחותינו המבקשים ייעוץ עו”ד קניין רוחני. תהליכים משפטיים בנושא הקניין הרוחני יכולים להיות מורכבים ולעיתים ארוכים. אנחנו במשרד עורכי דין אזולאי בלוך נעניק לכם ייעוץ קניין רוחני מקצועי ונספק לכם כלים משפטיים שיעזרו לכם לקצר את התהליך המשפטי הארוך. ייעוץ קניין רוחני של הצוות שלנו יתן לכם יתרון משמעותי בדיונים בבית המשפט.

ליווי משפטי לקניין רוחני זכויות יוצרים

קניין רוחני זכויות יוצרים של המשרד עורכי דין אזולאי בלוך, הוא כל מה שאתם צריכים בכדי לקדם את התביעה שלכם כנגד הגורמים או הגורם אשר פגעו בקניין הרוחני שלכם, בין אם זה באינטרנט ובין אם זה באופן כתוב על גבי מסמכים או פרסומים.

לפרטים וקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס

שירות איכותי וממוקד

תחומי עיסוק

משפט אזרחי

המשפט האזרחי, או כמו שנהוג לכנות אותו במקביל – 'המשפט הפרטי', הוא מטריית על שתחתיה חוסים מספר ענפים משפטיים, שמה שמקשר ביניהם זו העובדה שכולם מסדירים התדיינות משפטית בין אנשים פרטיים או עסקים וזאת להבדיל מקטגוריות כמו 'המשפט הפלילי' או 'המשפט המנהלי'.
קרא עוד

משפט פלילי

המשפט הפלילי נועד לקבוע כללי התנהגות בחברה, הוא עושה זאת באמצעות הגדרת פעולות והתנהגויות חריגות כ'לא חוקיות' וככאלה שעצם ביצועם גורר כתב אישום, שהרשעה בו כרוכה בהטלות סנקציות כבדות על הנאשם, סנקציות שכוללת במקרים רבים את כליאתו ושלילת חירותו.
קרא עוד

דיני משפחה

דיני משפחה הם החוקים והתקנות באמצעותם מסדירים סכסוכים בתוך המשפחה. המחוקק זיהה את הרגישות המיוחדת שיש בסכסוכים וסוגיות אחרות שקורות בתוך המסגרת המשפחתית. לכן, באופן חריג הוקמה גם ערכאה משפטית מיוחדת, מערכת בתי הדין לענייני משפחה, לדון בכל סוגיה של הקשורה למשפחה.
קרא עוד

רכישת נכסים

מי שעוקב אחרי שוק הנדל"ן המקומי בשני העשורים האחרונים כבר יודע שרכישת נכסים בישראל עשויה להניב תשואה אדירה למשקיע. התכונה הזו סביב שוק הנדל"ן בישראל כל כך בולטת שגם הרבה משקיעים זרים, בעיקר ממקומות כמו צרפת וארצות הברית מתעניינים ברכישת נכסים בישראל.
קרא עוד

דיני עסקים ומסחר

יש קשר הדוק בין עולם המשפט לעולם העסקים והמסחר, למעשה חוקים והדינים הם, במידה רבה, השלד של כל עסק וחברה והחוזים והנהלים הם לו המסדירים את הפעילות השוטפת. בסופו של יום 'חברה' או 'תאגיד' הם קודם כל ישויות משפטיות.
קרא עוד

ייעוץ מס לרכישות

אחד המשתנים היא סבוכים ודינמיים שיש בעסקת נדל"ו הוא נושא המיסוי. משום שמיסוי נדל"ן תמיד יהיה נגזרת של אחוזים מהעסקה ומשום שעסקאות נדל"ן הם עסקאות רחבות היקף שהיום נספרות במיליונים פר עסקה, הבנת השלכות המיסוי הנן קריטיות להבנת העלות האמיתית של העסקה והרווחיות שלה.
קרא עוד

עריכת הסכמי מקרקעין

עבור רוב האנשים רכישת נכס נדל"ן או מקרקעין זו העסקה הכי גדולה ומשמעותית שהם יבצעו בחייהם. טעות או החלטה פזיזה שמתבצעת בעת עריכת הסכמי מקרקעין, עלולה לגרור תוצאות קשות שישפיעו על מבצע העסקה ומשפחתו לאורך שנים.
קרא עוד

ניהול ותיווך לטיגציה

למרות שמרבית העבודה של עורכי הדין בעידן המודרני אינה תמיד קשורה במישרין לניהול תביעה בבית משפט, ישנם מצבים ורגעים בהם אין מנוס מהגשת תביעה ופניה לערכאות בבקשה לסעד. בסופו של יום המנגנון שנקרא 'משפט' נמצא בלב העשייה של עורכי הדין, שלא בכדי מכונים גם 'משפטנים'.
קרא עוד
Call Now Button