עריכת הסכמי מקרקעין

עבור רוב האנשים רכישת נכס נדל”ן או מקרקעין זו העסקה הכי גדולה ומשמעותית שהם יבצעו בחייהם. טעות או החלטה פזיזה שמתבצעת בעת עריכת הסכמי מקרקעין, עלולה לגרור תוצאות קשות שישפיעו על מבצע העסקה ומשפחתו לאורך שנים. זה המקום לציין שעסקת מקרקעין מוצלחת היא לעיתים קרובות גם ערובה לשגשוג שנים רבות קדימה שאפילו משפיע על הדורות הבאים. לכן, כאשר עורכים הסכם מקרקעין, חשוב מאוד לקבל ליווי מעורך דין מנוסה שמומחה בנדל”ן ומקרקעין, כמו למשל עורך הדין ברוך בלוך.

כמו להמר בקזינו
כשעורכים הסכמי מקרקעין יש הרבה מאוד משתנים שחשוב לקחת בחשבון. הקרקעות בישראל מתחלקות לכמה סוגים וחלקן, כמו למשל קרקעות קק”ל נרכשות בפורמט של חכירה, שעלולות להיות לה השלכות בהמשך. גם סוגיות של רישום בטאבו ובעלות דורשות הקפדה ותשומות לב וכאשר רוכשים קרקע שאין עליה נכס או שיש עליה נכס שמיועד להריסה, חשוב מאוד להבין את סטטוס הקרקע. על רקע זה כדאי לשים לב שבשנים האחרונות יש תופעה נרחבת של רכישת שטחים חקלאים, מתוך תקווה והנחה שהם יופשרו, יעברו שינוי ייעוד ויוכשרו לבניה. נכון שיש מקרים שניתן לקחת סיכון מחושב ולגרוף רווח נאה. אך קורה לא פעם שהמוכר מתאר בפני הקונה מצג שווא נטול בסיס ורבים מגלים שרכשו, במחיר מופקע, קרקע חסרת ערך שלמרות הבטחות המוכר לא תעבור שינוי ייעוד בשנים הקרובות. עורך דין שגם מכיר את השוק וגם מכיר את התוכניות בקנה ואת הלך הרוח בוועדות התכנון והבניה, עשוי לחסוך לרוכש הרבה מאוד עוגמת נפש וכסף או להבדיל, איפה שהוא מזהה הזדמנות שניתן לגדר, גם לסייע לרוכש לסגור עסקה מאוד אטרקטיבית.

לשמור על האינטרס של הלקוח
כאמור כאשר עריכת הסכמי מקרקעין עומדת על הפרק, עורך דין מומחה, עירני ומחויב יכול להיות מכפיל כוח שגם עוזר לכם לישון יותר טוב בלילה. עורך דין כזה יעזור לכם גם לנהל את המשא ומתן וכמובן שגם יערוך חוזה שיבטיח שאתם מקבלים את כל הביטחונות הדרושים ושלוחות הזמנים תואמים את הצפי הזרימי שלכם. עורך הדין ברוך בלוך מספק לכם את כל זה וכאשר מדובר על משקיעים זרים דוברי צרפתית ואנגלית הוא גם ערוך לתת שירות מלא בשפות הללו.

Law, advice and Legal services concept.

לפרטים וקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס

שירות איכותי וממוקד

תחומי עיסוק

משפט אזרחי

המשפט האזרחי, או כמו שנהוג לכנות אותו במקביל – 'המשפט הפרטי', הוא מטריית על שתחתיה חוסים מספר ענפים משפטיים, שמה שמקשר ביניהם זו העובדה שכולם מסדירים התדיינות משפטית בין אנשים פרטיים או עסקים וזאת להבדיל מקטגוריות כמו 'המשפט הפלילי' או 'המשפט המנהלי'.
קרא עוד

משפט פלילי

המשפט הפלילי נועד לקבוע כללי התנהגות בחברה, הוא עושה זאת באמצעות הגדרת פעולות והתנהגויות חריגות כ'לא חוקיות' וככאלה שעצם ביצועם גורר כתב אישום, שהרשעה בו כרוכה בהטלות סנקציות כבדות על הנאשם, סנקציות שכוללת במקרים רבים את כליאתו ושלילת חירותו.
קרא עוד

דיני משפחה

דיני משפחה הם החוקים והתקנות באמצעותם מסדירים סכסוכים בתוך המשפחה. המחוקק זיהה את הרגישות המיוחדת שיש בסכסוכים וסוגיות אחרות שקורות בתוך המסגרת המשפחתית. לכן, באופן חריג הוקמה גם ערכאה משפטית מיוחדת, מערכת בתי הדין לענייני משפחה, לדון בכל סוגיה של הקשורה למשפחה.
קרא עוד

רכישת נכסים

מי שעוקב אחרי שוק הנדל"ן המקומי בשני העשורים האחרונים כבר יודע שרכישת נכסים בישראל עשויה להניב תשואה אדירה למשקיע. התכונה הזו סביב שוק הנדל"ן בישראל כל כך בולטת שגם הרבה משקיעים זרים, בעיקר ממקומות כמו צרפת וארצות הברית מתעניינים ברכישת נכסים בישראל.
קרא עוד

דיני עסקים ומסחר

יש קשר הדוק בין עולם המשפט לעולם העסקים והמסחר, למעשה חוקים והדינים הם, במידה רבה, השלד של כל עסק וחברה והחוזים והנהלים הם לו המסדירים את הפעילות השוטפת. בסופו של יום 'חברה' או 'תאגיד' הם קודם כל ישויות משפטיות.
קרא עוד

ייעוץ מס לרכישות

אחד המשתנים היא סבוכים ודינמיים שיש בעסקת נדל"ו הוא נושא המיסוי. משום שמיסוי נדל"ן תמיד יהיה נגזרת של אחוזים מהעסקה ומשום שעסקאות נדל"ן הם עסקאות רחבות היקף שהיום נספרות במיליונים פר עסקה, הבנת השלכות המיסוי הנן קריטיות להבנת העלות האמיתית של העסקה והרווחיות שלה.
קרא עוד

עריכת הסכמי מקרקעין

עבור רוב האנשים רכישת נכס נדל"ן או מקרקעין זו העסקה הכי גדולה ומשמעותית שהם יבצעו בחייהם. טעות או החלטה פזיזה שמתבצעת בעת עריכת הסכמי מקרקעין, עלולה לגרור תוצאות קשות שישפיעו על מבצע העסקה ומשפחתו לאורך שנים.
קרא עוד

ניהול ותיווך לטיגציה

למרות שמרבית העבודה של עורכי הדין בעידן המודרני אינה תמיד קשורה במישרין לניהול תביעה בבית משפט, ישנם מצבים ורגעים בהם אין מנוס מהגשת תביעה ופניה לערכאות בבקשה לסעד. בסופו של יום המנגנון שנקרא 'משפט' נמצא בלב העשייה של עורכי הדין, שלא בכדי מכונים גם 'משפטנים'.
קרא עוד
Call Now Button