עורך דין אזרחי

משפט אזרחי

או בשמו המקצועי “המשפט הפרטי”, הליך אזרחי (בשונה מהליך פלילי או מנהלי לצורך הדוגמא) שבשני צדדיו יש אנשים פרטיים, שיש בינהם מחלוקת ואחד מהצדדים ולעיתים גם שני הצדדים, החליטו להעביר את המחלוקת לכותלי בית המשפט. אי הסכמה בין הצדדים קורה לעיתים תכופות, לפעמים לא פשוט ליישב נושאים מסויימים וצריך צד ניטרלי, שמכיר את כל רבדי החוק וידע ליישב את הנושא באופן הוגן כמה שניתן בין הצדדים. משפט אזרחי יכול להתדיין בנושאי רכוש (דיני קניין), דיני משפחה (מזונות, משמורת) דיני נזיקין, דיני לשון הרע, דיני חוזים וכד… בית המשפט יקבע את ההסדר הרלוונטי, בעודו מתחשב בכל הגורמים אשר הוצגו בפניו במהלך המשפט. אז מדוע חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין אזרחי באזור השרון במקרים כאלו?

עורך דין אזרחי במרכז

משום שהמשפט האזרחי נוגע בנושאים שחשובים לכל בן אנוש (זמן עם הילדים, רכוש, כסף וכד..), חשוב שיהיה לצידך עורך דין אזרחי טוב שבקיע בחוקים ובעל ניסיון עם פרוצדורות משפטיות, אך הדבר אינו מספיק, עורך דין אזרחי איכותי צריך לפני הכל להבין באנשים ולדעת לזהות מה באמת חשוב להם. לעיתים הדרך הנכונה לגשת למשפט האזרחי, הוא להבין את היתרונות בגישור ופשרה, לכן היכולת של עורך דין אזרחי טוב להבחין מה באמת משנה ועל מה אפשר להתפשר היא הרבה פעמים הדרך המוצלחת ביותר להגיע להסכמה בניסוח הסכם או לנהל את התיק. לפעמים משפט אזרחי עלול להיות מצב לא נעים, שידרוש נוכחות של הצדדים ולכן יש משמעות לליווי מקצועי ונכון, בוודאי כדי להשיג את התוצאות האפשריות הטובות ביותר, אך גם גם כדי לדעת שאתה נמצא בידיים טובות ולא לבד בתהליך, שזה לא פחות חשוב.

אזולאי בלוך – עורך דין אזרחי במרכז

אם אתה זקוק לשירותיו של עורך דין אזרחי במרכז, או עורך דין אזרחי באזור השרון ואו עורך דין אזרחי בצפון אנו ממליצים לך להציץ באתר שלנו. תחומי העיסוק שלנו הם: משפט אזרחי, משפט פלילי, דיני משפחה, רכישת נכסים, דיני עסקים ומסחר. אנו כאן כדי לייעץ וללוות אותך באופן מקצועי ומסור. מלא\י את הטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי, או שפשוט תחייגו! 074-766-1307.

לפרטים וקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס

שירות איכותי וממוקד

תחומי עיסוק

משפט אזרחי

המשפט האזרחי, או כמו שנהוג לכנות אותו במקביל – 'המשפט הפרטי', הוא מטריית על שתחתיה חוסים מספר ענפים משפטיים, שמה שמקשר ביניהם זו העובדה שכולם מסדירים התדיינות משפטית בין אנשים פרטיים או עסקים וזאת להבדיל מקטגוריות כמו 'המשפט הפלילי' או 'המשפט המנהלי'.
קרא עוד

משפט פלילי

המשפט הפלילי נועד לקבוע כללי התנהגות בחברה, הוא עושה זאת באמצעות הגדרת פעולות והתנהגויות חריגות כ'לא חוקיות' וככאלה שעצם ביצועם גורר כתב אישום, שהרשעה בו כרוכה בהטלות סנקציות כבדות על הנאשם, סנקציות שכוללת במקרים רבים את כליאתו ושלילת חירותו.
קרא עוד

דיני משפחה

דיני משפחה הם החוקים והתקנות באמצעותם מסדירים סכסוכים בתוך המשפחה. המחוקק זיהה את הרגישות המיוחדת שיש בסכסוכים וסוגיות אחרות שקורות בתוך המסגרת המשפחתית. לכן, באופן חריג הוקמה גם ערכאה משפטית מיוחדת, מערכת בתי הדין לענייני משפחה, לדון בכל סוגיה של הקשורה למשפחה.
קרא עוד

רכישת נכסים

מי שעוקב אחרי שוק הנדל"ן המקומי בשני העשורים האחרונים כבר יודע שרכישת נכסים בישראל עשויה להניב תשואה אדירה למשקיע. התכונה הזו סביב שוק הנדל"ן בישראל כל כך בולטת שגם הרבה משקיעים זרים, בעיקר ממקומות כמו צרפת וארצות הברית מתעניינים ברכישת נכסים בישראל.
קרא עוד

דיני עסקים ומסחר

יש קשר הדוק בין עולם המשפט לעולם העסקים והמסחר, למעשה חוקים והדינים הם, במידה רבה, השלד של כל עסק וחברה והחוזים והנהלים הם לו המסדירים את הפעילות השוטפת. בסופו של יום 'חברה' או 'תאגיד' הם קודם כל ישויות משפטיות.
קרא עוד

ייעוץ מס לרכישות

אחד המשתנים היא סבוכים ודינמיים שיש בעסקת נדל"ו הוא נושא המיסוי. משום שמיסוי נדל"ן תמיד יהיה נגזרת של אחוזים מהעסקה ומשום שעסקאות נדל"ן הם עסקאות רחבות היקף שהיום נספרות במיליונים פר עסקה, הבנת השלכות המיסוי הנן קריטיות להבנת העלות האמיתית של העסקה והרווחיות שלה.
קרא עוד

עריכת הסכמי מקרקעין

עבור רוב האנשים רכישת נכס נדל"ן או מקרקעין זו העסקה הכי גדולה ומשמעותית שהם יבצעו בחייהם. טעות או החלטה פזיזה שמתבצעת בעת עריכת הסכמי מקרקעין, עלולה לגרור תוצאות קשות שישפיעו על מבצע העסקה ומשפחתו לאורך שנים.
קרא עוד

ניהול ותיווך לטיגציה

למרות שמרבית העבודה של עורכי הדין בעידן המודרני אינה תמיד קשורה במישרין לניהול תביעה בבית משפט, ישנם מצבים ורגעים בהם אין מנוס מהגשת תביעה ופניה לערכאות בבקשה לסעד. בסופו של יום המנגנון שנקרא 'משפט' נמצא בלב העשייה של עורכי הדין, שלא בכדי מכונים גם 'משפטנים'.
קרא עוד
Call Now Button