ניהול משפט פלילי

מה זה משפט פלילי – מה המשמעות?

משפט פלילי הוא חלק מהמשפט הציבורי, הוא מושתת על מעשים שהוגדרו ע”י החברה והמדינה כ”לא חוקיים” (חוק עונשין), בכדי לשמור על הסדר הטוב. ההליך הפלילי עצמו מתחיל כבר מהרגע שמופיע כתב אישום נגד הבן אדם. אם קרה והוכח כי האדם אכן עבר על החוקים הנ”ל ישנן השלכות, גודל ההשלכה תלויה בגודל העברה ותלויה בחוק שעליו עברו. עצם ביצוע העבירה גורר כתב אישום, ההרשעה שיחליט בית המשפט לתת, תלויה בכל הנסיבות שיציגו במהלך ההליך. הרשעה יכולה לנוע בין עונשים שנחשבים “קלים” (למשל קנס כספי, עבודות שירות) ועד שלילת חירותו של האדם באמצעות מאסר. יש להחלטת משפט פלילי השפעה ישירה על האדם שעומד בדין, יש משמעות רבה לניהול משפט פלילי נכון ומקצועי. נאשם? הגישו נגדך תלונה? הוגש כתב אישום? בכל אחד מהשלבים, מומלץ לשכור את שירותיו של עו”ד פלילי, שילווה נאמנה, תוך היכרות מעמיקה עם כל החוקים הרלוונטים וישפיע על התוצאה הסופית שהינה החלטת בית המשפט לטובת הלקוח.

עו”ד פלילי

עורך דין מוסמך שמתמחה בניהול משפט פלילים, בעל ידע קודם לכל הקשור לפרוצדורות משפטיות שעשויות להופיע במהלך ההליך. עו”ד פלילי איכותי ילקט את כל החומרים הנדרשים למשפט, יחקור היטב את כל המשתנים, יכיר את כל האפשרויות המשתנות שעשויות לקרות בדרך (מכיר את כל רבדי החוק), יפעל אך ורק לטובת הלקוח, יהיה זמין, ללא כל שיפוטיות ללקוח, יעשה את כל אשר ביכולתו כדי לשמור על המוניטין של הלקוח, יעשה מה שנדרש כדי להשיג את ההרשעה ה”הקלה” ביותר שניתן להשיג במקרה הספציפי והכי חשוב, ילווה את הלקוח יד ביד בתהליך שלעיתים עלול להיות בלתי נעים. ניהול משפט פלילי ע”י עורך דין מוסמך שמכיר את התחום, בהכרח יתרום להשגת התוצאה האופטימלית האפשרית, מאשר לעבור את ההליך בלעדיו.

אזולאי בלוך – ניהול משפט פלילי

אם את\ה קורא\ת את הנאמר ומתלבט\ת, אנו מזמינים אותך להסתכל באתר שלנו: על הניסיון, המלצות מלקוחות ואודותינו. נא מלא\י את הטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי, או שפשוט תחייגו!              074-766-1307 ייעוץ וליווי משפטי בכל שלבי חייך.

לפרטים וקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס

שירות איכותי וממוקד

תחומי עיסוק

משפט אזרחי

המשפט האזרחי, או כמו שנהוג לכנות אותו במקביל – 'המשפט הפרטי', הוא מטריית על שתחתיה חוסים מספר ענפים משפטיים, שמה שמקשר ביניהם זו העובדה שכולם מסדירים התדיינות משפטית בין אנשים פרטיים או עסקים וזאת להבדיל מקטגוריות כמו 'המשפט הפלילי' או 'המשפט המנהלי'.
קרא עוד

משפט פלילי

המשפט הפלילי נועד לקבוע כללי התנהגות בחברה, הוא עושה זאת באמצעות הגדרת פעולות והתנהגויות חריגות כ'לא חוקיות' וככאלה שעצם ביצועם גורר כתב אישום, שהרשעה בו כרוכה בהטלות סנקציות כבדות על הנאשם, סנקציות שכוללת במקרים רבים את כליאתו ושלילת חירותו.
קרא עוד

דיני משפחה

דיני משפחה הם החוקים והתקנות באמצעותם מסדירים סכסוכים בתוך המשפחה. המחוקק זיהה את הרגישות המיוחדת שיש בסכסוכים וסוגיות אחרות שקורות בתוך המסגרת המשפחתית. לכן, באופן חריג הוקמה גם ערכאה משפטית מיוחדת, מערכת בתי הדין לענייני משפחה, לדון בכל סוגיה של הקשורה למשפחה.
קרא עוד

רכישת נכסים

מי שעוקב אחרי שוק הנדל"ן המקומי בשני העשורים האחרונים כבר יודע שרכישת נכסים בישראל עשויה להניב תשואה אדירה למשקיע. התכונה הזו סביב שוק הנדל"ן בישראל כל כך בולטת שגם הרבה משקיעים זרים, בעיקר ממקומות כמו צרפת וארצות הברית מתעניינים ברכישת נכסים בישראל.
קרא עוד

דיני עסקים ומסחר

יש קשר הדוק בין עולם המשפט לעולם העסקים והמסחר, למעשה חוקים והדינים הם, במידה רבה, השלד של כל עסק וחברה והחוזים והנהלים הם לו המסדירים את הפעילות השוטפת. בסופו של יום 'חברה' או 'תאגיד' הם קודם כל ישויות משפטיות.
קרא עוד

ייעוץ מס לרכישות

אחד המשתנים היא סבוכים ודינמיים שיש בעסקת נדל"ו הוא נושא המיסוי. משום שמיסוי נדל"ן תמיד יהיה נגזרת של אחוזים מהעסקה ומשום שעסקאות נדל"ן הם עסקאות רחבות היקף שהיום נספרות במיליונים פר עסקה, הבנת השלכות המיסוי הנן קריטיות להבנת העלות האמיתית של העסקה והרווחיות שלה.
קרא עוד

עריכת הסכמי מקרקעין

עבור רוב האנשים רכישת נכס נדל"ן או מקרקעין זו העסקה הכי גדולה ומשמעותית שהם יבצעו בחייהם. טעות או החלטה פזיזה שמתבצעת בעת עריכת הסכמי מקרקעין, עלולה לגרור תוצאות קשות שישפיעו על מבצע העסקה ומשפחתו לאורך שנים.
קרא עוד

ניהול ותיווך לטיגציה

למרות שמרבית העבודה של עורכי הדין בעידן המודרני אינה תמיד קשורה במישרין לניהול תביעה בבית משפט, ישנם מצבים ורגעים בהם אין מנוס מהגשת תביעה ופניה לערכאות בבקשה לסעד. בסופו של יום המנגנון שנקרא 'משפט' נמצא בלב העשייה של עורכי הדין, שלא בכדי מכונים גם 'משפטנים'.
קרא עוד
Call Now Button