ניהול משפט אזרחי

הליך משפטי שכל הצדדים המעורבים הם אנשים פרטיים (בשונה מהליך פלילי למשל), שנמצאים במחלוקת ואחד משני או שני הצדדים, בחרו להעביר את ההחלטה לידי בית המשפט. במקרים כמו: דיני משפחה (משמורת, מזונות וכד) נושאי רכוש (דיני קניין), דיני לשון הרע, דיני נזיקין, דיני חוזים ועוד.. הגיוני שלעיתים הצדדים לא יצליחו להגיע להסכמה מלאה, משום שמדובר בנושאים רגישים, או בגלל שלצדדים אין את הידע הנדרש בכל מה שקשור לרבדי החוק. לכן בית המשפט יקבע את ההסדר, באופו ניטרלי, בעודו מתחשב בכל הנסיבות אשר הוצגו בפניו במהלך המשפט. אז למה בעצם כל כך חשוב לקבל ליווי עורך דין משפט אזרחי?

עורך דין משפט אזרחי מסחרי

ניהול משפט אזרחי נכון הוא חשוב משום שלרוב הוא נוגע בנושאים בסיסיים שמשמעותיים לכל אדם (כסף, רכוש, זמן עם הילדים וכד…). ניהול משפט אזרחי איכותי נעשה באמצעות עורך דין משפט אזרחי, שמכיר ויודע את החוקים ואת הפרוצדורות משפטיות השונות, אך הדבר אינו מספיק, עורך דין משפט אזרחי מסחרי איכותי צריך להבין באנשים לפני הכל ולדעת לזהות מה באמת חשוב להם. לפעמים הדרך המתאימה לגשת למשפט האזרחי, הוא להבין את היתרונות בגישור ופשרה, לכן היכולת של עורך דין משפט אזרחי טוב היא להבחין במה באמת משנה, לראות את התמונה הגדולה ועל מה ניתן להתפשר, לא פעם הגישה הזו היא הדרך המוצלחת ביותר לניהול התיק או להגיע להסכמה בניסוח ההסכם הסופי. לפעמים כל התהליך המשפטי עלול להיות לא נעים, נתינת הדין, הנוכחות, ההתעסקות מול הצד השני ולפעמים אפילו עצם השהייה בקרבת בית משפט יכולה להיות בלתי נעימה, לכן מלבד העובדה הברורה שעורך דין אזרחי יטיב עם החלטת בית המשפט, הוא ילווה אותך בתהליך ויתן לך תחושה שאתה נמצא בידיים טובות. מלבד החשיבות של התוצאה, תדאג לעצמך ולחוויה שלך.

אזולאי בלוך – ניהול משפט אזרחי

תחומי העיסוק שלנו הם: משפט אזרחי, משפט פלילי, דיני משפחה, רכישת נכסים, דיני עסקים ומסחר. אנו מזמינים אותך לקבל ליווי וייעוץ מקצועי ע”י אנשי מקצוע עם מעל 30 שנות ניסיון. מלא\י את הטופס ואנו נחזור אלייך בהקדם האפשרי, או שפשוט תחייגו! 074-766-1307

לפרטים וקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס

שירות איכותי וממוקד

תחומי עיסוק

משפט אזרחי

המשפט האזרחי, או כמו שנהוג לכנות אותו במקביל – 'המשפט הפרטי', הוא מטריית על שתחתיה חוסים מספר ענפים משפטיים, שמה שמקשר ביניהם זו העובדה שכולם מסדירים התדיינות משפטית בין אנשים פרטיים או עסקים וזאת להבדיל מקטגוריות כמו 'המשפט הפלילי' או 'המשפט המנהלי'.
קרא עוד

משפט פלילי

המשפט הפלילי נועד לקבוע כללי התנהגות בחברה, הוא עושה זאת באמצעות הגדרת פעולות והתנהגויות חריגות כ'לא חוקיות' וככאלה שעצם ביצועם גורר כתב אישום, שהרשעה בו כרוכה בהטלות סנקציות כבדות על הנאשם, סנקציות שכוללת במקרים רבים את כליאתו ושלילת חירותו.
קרא עוד

דיני משפחה

דיני משפחה הם החוקים והתקנות באמצעותם מסדירים סכסוכים בתוך המשפחה. המחוקק זיהה את הרגישות המיוחדת שיש בסכסוכים וסוגיות אחרות שקורות בתוך המסגרת המשפחתית. לכן, באופן חריג הוקמה גם ערכאה משפטית מיוחדת, מערכת בתי הדין לענייני משפחה, לדון בכל סוגיה של הקשורה למשפחה.
קרא עוד

רכישת נכסים

מי שעוקב אחרי שוק הנדל"ן המקומי בשני העשורים האחרונים כבר יודע שרכישת נכסים בישראל עשויה להניב תשואה אדירה למשקיע. התכונה הזו סביב שוק הנדל"ן בישראל כל כך בולטת שגם הרבה משקיעים זרים, בעיקר ממקומות כמו צרפת וארצות הברית מתעניינים ברכישת נכסים בישראל.
קרא עוד

דיני עסקים ומסחר

יש קשר הדוק בין עולם המשפט לעולם העסקים והמסחר, למעשה חוקים והדינים הם, במידה רבה, השלד של כל עסק וחברה והחוזים והנהלים הם לו המסדירים את הפעילות השוטפת. בסופו של יום 'חברה' או 'תאגיד' הם קודם כל ישויות משפטיות.
קרא עוד

ייעוץ מס לרכישות

אחד המשתנים היא סבוכים ודינמיים שיש בעסקת נדל"ו הוא נושא המיסוי. משום שמיסוי נדל"ן תמיד יהיה נגזרת של אחוזים מהעסקה ומשום שעסקאות נדל"ן הם עסקאות רחבות היקף שהיום נספרות במיליונים פר עסקה, הבנת השלכות המיסוי הנן קריטיות להבנת העלות האמיתית של העסקה והרווחיות שלה.
קרא עוד

עריכת הסכמי מקרקעין

עבור רוב האנשים רכישת נכס נדל"ן או מקרקעין זו העסקה הכי גדולה ומשמעותית שהם יבצעו בחייהם. טעות או החלטה פזיזה שמתבצעת בעת עריכת הסכמי מקרקעין, עלולה לגרור תוצאות קשות שישפיעו על מבצע העסקה ומשפחתו לאורך שנים.
קרא עוד

ניהול ותיווך לטיגציה

למרות שמרבית העבודה של עורכי הדין בעידן המודרני אינה תמיד קשורה במישרין לניהול תביעה בבית משפט, ישנם מצבים ורגעים בהם אין מנוס מהגשת תביעה ופניה לערכאות בבקשה לסעד. בסופו של יום המנגנון שנקרא 'משפט' נמצא בלב העשייה של עורכי הדין, שלא בכדי מכונים גם 'משפטנים'.
קרא עוד
Call Now Button